fbpx

Zapytaj o sklep internetowy

Zapytaj o Start B2C


  Twój sklep internetowy

  w 3 prostych krokach

  ico-01-install

  URUCHOMIENIE

  Uruchomimy Twój sklep internetowy na domenie technicznej na naszych serwerach w chmurze

  arrow-down
  ico-02-data

  SYNCHRONIZACJA

  Twoje dane o produktach zostaną przesłane z systemu ERP do platformy.

  arrow-down
  ico-03-sell

  GOTOWE – SPRZEDAWAJ!

  Kiedy wszystko będzie gotowe, opublikujemy sklep pod Twoją domeną i powiadomimy Twoich klientów o możliwości zamawiania online.

  separator img

  Często zadawane pytania:

  Od momentu podpisania umowy w ciągu kilku dni uruchomimy sklep internetowy na domenie technicznej. Następnie dane o produktach, cenach i stanach magazynowych zostaną przesłane z sytemu ERP do sklepu internetowego. Wystarczy uzupełnić treść stron informacyjnych, ustawić sposoby dostaw i płatności. Kiedy dasz nam znać, że wszystko jest gotowe, opublikujemy sklep na docelowej domenie.

  Przed zakupem warto umówić się na zdalną prezentację sklepu internetowego inTradus B2C, podczas której zobaczysz jak działa sklep, na czym polega jego integracja z ERP. Odpowiemy też na Twoje pytania. 

  Następnie przygotujemy ofertę i umowę. Po podpisaniu dokumentów umawiamy się na wdrożenie, które odbędzie się do 7 dni roboczych od momentu podpisania umowy i opłacenia faktury na pierwszy okres rozliczeniowy. 

  Nie musisz. Możemy podpiąć bezpłatny certyfikat SSL (Let’s encrypt) do Twojego sklepu internetowego. Jeśli  posiadasz zakupiony certyfikat SSL – podepniemy go do witryny.

  Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Można skorzystać z dodatkowo płatnych usług wsparcia przy zmianach w stylach .css platformy, które rozliczane są godzinowo, po stawce zgodnej z aktualnym cennikiem.

  Sfera do Subiekta GT nie jest wymagana.

  Cały czas monitorujemy  działanie platformy w ramach usługi cloud services. Jeśli pojawi się problem z przesyłaniem danych między sklepem inTradus a systemem Subiekt GT/Navireo – skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia przyczyny problemów i ich wyeliminowania. Wszystko po to, by dane na sklepie były zawsze aktualne.

  Sklep internetowy zostanie przepięty na wskazaną przez Ciebie domenę lub subdomenę.

  Tak, oferujemy kontakt z opiekunem w trakcie wdrożenia (4h) oraz udostępnimy wszystkie niezbędne instrukcje oraz filmy instruktażowe. Przez miesiąc od wdrożenia również możesz kontaktować się z opiekunem, który będzie odpowiadał na Twoje pytania i rozwiewał wątpliwości. 

  Aktualna wersja SubiektGT/Navireo, MSSQL z aktualnym wsparciem Microsoft,. NET4.6, aktualnie wspierany Windows na serwerze, stabilne łącze internetowe.

  separator img

  Szukasz indywidualnego rozwiązania

  zaprojektowanego specjalnie dla ciebie?​